Warsztat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

Regeneracja konwerterów

W Auto Wawer ciągle się rozwijamy i doskonalimy jakość świadczonych usług. Dysponujemy linią nowoczesnych urządzeń firmy Kinergo, na których uruchomiliśmy usługę regeneracji konwerterów (sprzęgieł hydrokinetycznych) stosowanych w automatycznych skrzyniach biegów.

 

Uszkodzone sprzęgło hydrokinetyczne – objawy

VIN DEKODER

Vin Decoder
Try a sample VIN

The VIN entered is invalid. Please check and try again.

Regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego

Regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego jest kompleksową usługą rozebrania, oczyszczenia, weryfikacji stanu technicznego oraz wymiany zużytych elementów. W pojazdach bardzo istotne jest by każdy z elementów był w pełni sprawny, gdyż wpływa to na bezpieczeństwo podróży. Sprawne sprzęgło hydrokinetyczne, to gwarancja płynnej zmiany biegów i komfortową jazdę pojazdem.

Specjalizujemy się w kompleksowej regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych do wszystkich rodzajów automatycznych skrzyń biegów samochodów osobowych. Naprawę konwerterów wykonują nasi doświadczeni mechanicy dysponujący długą praktyką wyniesioną z USA. Naszą ofertę kierujemy również do mechaników oraz właścicieli warsztatów, dla których chętnie wykonamy usługę regeneracji konwertera.


Posiadane doświadczenie i stale poszerzane kwalifikacje z zakresu regeneracji konwerterów pozwala nam sprawnie weryfikować wszelkiego rodzaju usterki. Bogate zaplecze techniczne daje nam natomiast możliwość przeprowadzania regeneracji każdorazowo na specjalistycznych urządzeniach, co przekłada się na jakość efektów. Regeneracja konwerterów w naszym wykonaniu to usługa świadczona na najwyższym poziomie. Działamy niezwykle sprawnie i dajemy gwarancję 12-mcy na wykonane usługi!

Faq

Regeneracja konwertera w Autowawer

Jeśli konwerter zostanie dostarczony rano, mamy możliwość zregenerowania, przetestowania i odesłania go jeszcze tego samego dnia roboczego.

 

Wykorzystujemy wyłącznie nowe, autentyczne części zamienne zakupione bezpośrednio w Autoryzowanym Serwisie Obsługi (ASO) danej marki samochodu. Z uwagi na skomplikowany proces naprawy, stosowanie zamienników jest nieopłacalne, ponieważ z reguły cechują się one niższą jakością.

 

Po wykonaniu procesu regeneracji konwertera w Autowawer, nabywca otrzymuje gwarancję obejmującą 12 miesięcy.

 

Przede wszystkim istotne jest dokładne porównanie zakresu usług. W Autowawer dokonujemy pełnej regeneracji konwertera, przywracając mu pierwotne parametry fabryczne. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu oryginalnych części oraz posiadaniu najnowocześniejszego wyposażenia, możemy zapewnić gwarancję obejmującą 12 miesięcy.

Z kolei usługi o niższej cenie często oznaczają ograniczony zakres naprawy – na przykład wymienia się tylko uszkodzone części, pozostawiając inne, takie jak tłumiki drgań czy okładziny, w stanie, w jakim się znajdują. Wykonawcy oferujący tego typu usługi zazwyczaj udzielają znacznie krótszej gwarancji.

Nie ma takiej konieczności – wystarczy skorzystać z usług wybranej firmy kurierskiej. Konwerter, który wysyłamy z powrotem, jest zawsze odpowiednio przygotowany do transportu i starannie zabezpieczony.

Profesjonalne narzędzia firmy Kinergo

Zachęcamy wszystkich właścicieli pojazdów wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów do szczegółowego zapoznania się z ofertą z zakresu regeneracji konwerterów i skorzystania z usług naszego serwisu.

 

Jak przebiega proces regeneracji konwertera?